Отзывы о компании Фізична особа підприємець Ткаченко Єлизавета Валеріївна
Дарина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена К.
Отлично
передумала замовляти, по особистим причинам
Дар'я Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все добре
Альона Л.
Отлично
Очень довольна покупкой ,всё также как в описании
Марія К.
Отлично
Покупець
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Загалом покупкою задоволена, товар надійшов досить швидко, але розмова менеджера не дуже приємна (((
Якимова Т.
Отлично
Вікторія К.
Отлично
Діана Д.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила підвісний органайзер на 4 відділення чітко під свою шафу, надіслали на 6 відділень (( Картонкою укріплений лише край відділення (було б добре вказати це в описі), полички просідають вже від 3-х шапок, виглядає неохайно.
Комментарий продавца
Добрий день. З приводу, замовляли на 4 полиці, а прийшло на 6 це дуже дивно. В нас навіть на сайті немає таких органайзерів, а якби були, коштували б значно дорожче. На фото добре видно, що картон є лише з однієї сторони, а саме на самих полицях. Від 3 шапок полички не просідають, в мене схожий органайзер вдома. В нас є обмін товару на протязі 14 днів, звісно якщо товар в належному стані. Ви чомусь їм не скористалися і навіть не зателефонували.
передумала замовляти, по особистим причинам
все добре
Очень довольна покупкой ,всё также как в описании
Загалом покупкою задоволена, товар надійшов досить швидко, але розмова менеджера не дуже приємна (((
Замовила підвісний органайзер на 4 відділення чітко під свою шафу, надіслали на 6 відділень ((
Картонкою укріплений лише край відділення (було б добре вказати це в описі), полички просідають вже від 3-х шапок, виглядає неохайно.
Добрий день. З приводу, замовляли на 4 полиці, а прийшло на 6 це дуже дивно. В нас навіть на сайті немає таких органайзерів, а якби були, коштували б значно дорожче. На фото добре видно, що картон є лише з однієї сторони, а саме на самих полицях. Від 3 шапок полички не просідають, в мене схожий органайзер вдома. В нас є обмін товару на протязі 14 днів, звісно якщо товар в належному стані. Ви чомусь їм не скористалися і навіть не зателефонували.